Heidy Riigikogus

Eesti Reformierakonna fraktsioon
Kultuurikomisjon
Valimisringkond: Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa
Minu tegevus - hääletus, eelnõud ja sõnavõtud - Riigikogus
Viimastel uudistel saab silma peal hoida Facebookis

Eesti suurim väärtus on tema inimesed. Ma hoolin oma riigist ja soovin, et kõigil oleks võimalus enese teostamiseks.  Olen töötanud 20 aastat avaõiguslikus ettevõttes. Ja ma tean, kui lihtne on töös tekkima mugav leigus ning kaugenemine. Olen alati püüdnud seda vältida ning leida kõiges uusi võimalusi ning vaatenurki ja nõudnud seda ka teistelt.

Minu tööde ja tegemiste edu pant on olnud avatus ja kaasamine. Neil põhimõtteil on sündinud Raadio2 ja uus Eesti Laul. Sest teisiti ei saa. Eriti tänapäeval, kus tähtis on koos ühtsete väärtuste eest seista. Olgu see muusika, kunst, haridus, lapsed, eneseteostus.

Kiirelt arenevas Eestis ei piisa enam enam ainult heast tootest, sellele on tarvis lisaväärtusi luua. Minu Eesti on see riik, kus kultuur tahab kasvada ja areneda, aga takistub pikkadesse koridoridesse. Kus lapsed tahavad sirguda, aga pole selleks piisavalt mitmekülgseid võimalusi. Kus naised on haritud, ettevõtlikud ning töökad, kuid puudu jääb nende võrdväärsest kohtlemisest. Kus elukeskkond on hea, aga me peame seda tegema veelgi paremaks. Kus meie riigil on sisu, mida tahaksime ka teistele näidata, kuid sallimatus ei luba selle üle rõõmu tunda. Kus teadus ja infotehnoloogia on ühed meie riigi suurimad edulood, kuid nende toetamiseks on vähevõitu ressursse ja oskusteavet. Kus noorem põlvkond on avatud maailmavaatega, valmis panustama, kuid värsked vaated võivad tunduda hirmutavana.

Minu elukaaslane Jaanus on lavastaja ja juhib Eesti Vabariik 100 programmi ning meie peres kasvab poeg Villiam.

Reformierakonna programm: http://www.reform.ee/riigikogu-valimised-2015               


LIITU MINU KAMPAANIAGA 

Kui soovid kaasa lüüa, siis saada oma e-post ning võtan Sinuga ühendust. 
Email again: